Amortyzatory Gabriel – promocje iParts.pl!

Promocje
sklep z częściami iParts.pl

iParts.pl jest jedynym, internetowym sklepem motoryzacyjnym w Polsce, który posiada w swojej ofercie amortyzatory Gabriel w rewelacyjnych cenach! Od dziś możesz zakupić te cenione na całym świecie amortyzatory ze zniżką w wysokości 10%!

Gabriel to jedna ze starszych firm motoryzacyjnych, która swoją działalność rozpoczęła w 1907 roku. Od samego początku oferta przedsiębiorstwa skoncentrowana była wokół promocji doskonałych amortyzatorów samochodowych na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Szacuje się, że oferta amortyzatorów Gabriel pokrywa 96% samochodów jeżdżących na co dzień po ulicach Ameryki Północnej. Zatrudnienie firmy Gabriel wynosi ok. 1400 pracowników, a roczny obrót koncernu to aż 200 milionów dolarów.

Kup amortyzatory Gabriel w iParts.pl!

amortyzatory gabriel

Sklep iParts.pl przygotował specjalną promocję na amortyzatory Gabriel dla wszystkich użytkowników serwisu supermechanik.pl. Przekonaj się o najwyższej jakości amortyzatorów Gabriel i wybierz je dla swojego samochodu już dziś! Oferujemy Ci dodatkowo 10% zniżki na zakup amortyzatorów Gabriel w iParts.pl!

Co musisz zrobić? Wystarczy, że dodasz amortyzatory Gabriel o wartości co najmniej 200 zł do swojego koszyka zakupów w iParts.pl, a następnie w polu „Kod zniżki” wprowadzisz kod: GAB10, a wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od kwoty Twojego zamówienia!

Promocja obowiązuje do 30.06.2014 r.

sklep z częściami iParts.pl