Nowy prezes BMW Group na Europę Środkową i Południowo-Wschodnią

Newsy

Znana i ceniona grupa – BMW Group – przedstawiła nowego prezesa na Europę Środkową i Południowo-Wschodnią. Został nim Christoph v. Tschirschnitz, który na tym stanowisku zastąpił Andreę Castronovo.

Dotychczasowa prezes teraz przeniesie się do Monachium, gdzie będzie kierowała międzynarodową sprzedażą korporacyjną bezpośrednią  i specjalną BMW Group. Jej następca przejmuje zarządzanie grupą na 12 rynkach we wspomnianych częściach Europy. Christoph v. Tschirschnitz to doświadczony i wykształcony pracownik. Ukończył zarządzanie biznesowe na Uniwersytecie w Münster (Niemcy) ze specjalizacją Finanse, Marketing i Organizacja. W BMW Group pracuje ponad 20 lat. Dołączył w 1992 roku, od tego czasu pełniąc różne funkcje, w tym: Corporate Planning Mergers & Acquisition Manager, Retail Strategies & Dealer Development Manager, BMW Motorrad General Manager Marketing oraz Head of Sales & Marketing dla regionu Azji, Pacyfiku, Afryki, Wschodniej Europy. Ostatnio był wiceprezesem Fleet, Corporate and Direct Sales w niemieckim oddziale BMW.

Ciekawe jak zmiana na tym wysokim stanowisku wpłynie na rozwój BMW Group. Czekamy na pierwsze, znaczące decyzje nowego prezesa.