Nowy rok to czas promocji na samochody – zobacz jakie!

Artykuły
seat

Nowy rok to najlepszy czas na zakup nowego samochodu. Można stać się właścicielem fabrycznie nowego samochodu ze świetnym wyposażeniem – i zaoszczędzić wiele tysięcy złotych! Jak to zrobić?

Wyprzedaż rocznika i promocje rocznika – to najlepszy czas na zakup nowego samochodu.

To czas, kiedy importerzy aut i dealerzy oferują bardzo atrakcyjne zniżki na samochody, dzięki którym można zaoszczędzić od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależy od wartości auta. W większości przypadków fabrycznie nowe auto można kupić w cenie o 10, a czasami nawet o 20% niższej od katalogowej.

Rabaty w cenie auta to nie wszystko – można także korzystać z dodatkowych bonusów. To na przykład darmowe pakiety ubezpieczeń, opony zimowe, pakiety przeglądów po zakończonym okresie gwarancji i wiele innych. 

Wyprzedaż rocznika 2020 – dlaczego warto z niej skorzystać?

W ciągu ostatnich lat w Polsce sprzedawano coraz więcej nowych samochodów.

Każdego roku bito nowy rekord.

 • W 2015 roku w Polsce sprzedano 407 990 szt. nowych samochodów osobowych i lekkich dostawczych;
 • w 2016 roku 475 935 szt.;
 • w 2017 roku 547 342 szt.;
 • w 2018 roku 600 708 szt.;
 • w 2019 roku 625 470 szt.

Wszystko wskazywało na to, że w roku 2020 nastąpi kolejny rekord. Polska gospodarka charakteryzowała się bardzo dobrymi wskaźnikami makroekonomicznymi. W 2019 roku wzrost PKB wynosił 3,8 proc., poziom inflacji był bardzo niski (2,9 proc.), tak samo jak bezrobocie (5,2 proc.). Do tego dochodziły dobre nastroje wśród przedsiębiorców. To wszystko skłaniało do inwestycji.

Niestety w 2020 roku pojawiło się coś, czego nikt się nie przewidział. To oczywiście epidemia COVID-19. Spowodowała ona duże straty dla wielu gospodarek świata. Konieczne były okresowe zamknięcia i ograniczenia działalności wielu firm. Niezbędne stało się też wprowadzenie zmian w codziennym życiu i funkcjonowaniu firm, które pozwoliły im na dalsze działanie w czasach epidemii.

Nic zatem dziwnego, że sprzedaż nowych samochodów spadła. W fabrykach samochodów i w salonach zostało sporo niesprzedanych modeli aut. To jednak dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy zamierzają kupić nowy samochód. Bo wszystkie te niesprzedane auta są teraz oferowane w bardzo atrakcyjnych wyprzedażach. Dlatego właśnie warto skorzystać z wyprzedaży rocznika 2020.

Jakie auto można kupić na wyprzedaży rocznika i promocji rocznika?

Jakie samochody są oferowane w trakcie wyprzedaży rocznika i promocji rocznika?

 • Pełnowartościowe, nowe auta wyprodukowane w 2020 roku, przede wszystkim w jego drugiej połowie (czerwiec – grudzień).
 • Niektóre salony oferują także samochody testowe, używane do prezentacji dla klientów. Takie auta mogą być wyprodukowane w 2018 lub 2019 roku i mogą mieć minimalny przebieg. Rabaty w ich przypadku są znacznie wyższe niż w przypadku aut fabrycznie nowych.
 • Wyprzedaż rocznika obejmuje samochody wszelakich klas: miejskie, kompaktowe, luksusowe, SUV-y i wiele innych.
 • Wyprzedaż rocznika obejmuje także specjalne wersje aut, niekiedy świetnie wyposażone i oryginalne.

Dlaczego warto skorzystać z takich promocji?

 • Samochody są oferowane z dużymi zniżkami, obejmującymi od kilku do nawet kilkunastu procent katalogowej ceny auta. W praktyce przekłada się to na oszczędności od kilku (w przypadku aut miejskich) do kilkunastu tysięcy złotych (w przypadku aut kompaktowych). Przy zakupie droższych SUV-ów albo aut klasy premium można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.
 • Wyprzedaż rocznika to doskonała okazja, aby kupić samochód z bardzo bogatym wyposażeniem w bardzo niskiej cenie.
 • W wielu przypadkach cenę wybranego auta można dodatkowo negocjować albo uzyskać do niej dodatkowy bonus (darmowe ubezpieczenie, opony, wyposażenie i wiele innych). Po prostu – warto pytać!

Kiedy warto skorzystać z wyprzedaży rocznika?

 • Jeśli zależy nam na popularnym modelu auta – to jak najszybciej. Takie samochody szybko znajdują chętnych. Im wcześniej skorzystamy z wyprzedaży, tym większy wybór samochodów będzie na nas czekać.
 • Jeśli nie mamy ściśle sprecyzowanych preferencji – można poczekać do końca wyprzedaży, np. do stycznia, aby wybrać pojazd, który jest objęty najbardziej atrakcyjną promocją.

Jak bezpiecznie i komfortowo kupić samochód w czasach epidemii?

Importerzy samochodów doskonale przygotowali się do trudnych czasów epidemii. Dlatego powstały nowoczesne e-salony. Są one przeznaczone dla tych klientów, którzy nie chcą ryzykować zarażenia COVID-19 i unikają miejsc, gdzie jest duża rotacja ludzi.

 • Internetowe salony sprzedaży samochodów zostały uruchomione przez najważniejsze firmy na polskim rynku motoryzacyjnym, m.in. SEAT-a.

Internetowy salon samochody to najlepsze miejsce to skorzystania z wyprzedaży rocznika albo promocji rocznika. Dlaczego?

 • Można wygodnie, przed ekranem własnego komputera przejrzeć wszystkie dostępne auta oferowane przez danego producenta. Można je porównać z samochodami oferowanymi na wyprzedaży przez konkurencję, bez opuszczania domu.
 • E-salony oferują świetne prezentacje multimedialne (materiały video, zdjęcia, opisy techniczne), które pozwalają na dokładne poznanie samochodu, którym jesteśmy zainteresowani.
 • W każdej chwili można poprosić o pomoc pracownika salonu, który odpowie na wszystkie pytania.
 • Auto można kupić online. Pracownicy e-salonów pomogą załatwić wszystkie formalności. W wielu salonach oferowana jest usługa, dzięki której auto zostanie podstawione pod dom kupującego. Tak się kupuje samochody w 2020 roku!

Promocje rocznika i wyprzedaż rocznika w salonach SEAT – dlaczego warto?

SEAT przygotował bardzo ciekawą ofertę dla wszystkich osób, które chcą kupić nowoczesne, bezpiecznie i świetnie wyposażone auto w bardzo atrakcyjnej cenie.

 • Wirtualny salon samochodowy SEAT dostępny jest pod adresem SEAT.PL.
 • Na stronie znajdują się oferty sprzedaży wszystkich samochodów, objętych wysokimi rabatami i dodatkowymi promocjami.
 • SEAT oferuje bardzo wysokie rabaty – większość aut można kupić o kilka tysięcy złotych taniej, niż wynosi ich cena katalogowa.
 • W każdej chwili można poprosić pracowników e-salonu o pomoc i zadawać im pytania.

Dlaczego warto wybrać samochód marki SEAT?

 • Samochody SEAT-a łączą w sobie niezwykle ciekawą, ponadczasową, sportową stylistykę z wygodą i wysokim stopniem funkcjonalności. Atrakcyjne sylwetki podkreślają oryginalne kolory lakierów. Auta SEAT-a mogą pochwalić się także oryginalnymi, wygodnymi wnętrzami wykończonymi przy użyciu dobrych materiałów.
 • Samochody SEAT-a wykorzystują sprawdzone rozwiązania techniczne opracowane przez inżynierów Volkswagena.
 • Każdy samochód ma bardzo bogate wyposażenie – warto je sprawdzić i porównać z wyposażeniem aut konkurencji! To między innymi najnowsze rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa i aktywnych systemów wsparcia kierowcy.
 • Nowoczesne jednostki napędowe, opracowane przez inżynierów koncernu Volkswagen zapewniają dobrą dynamikę i niskie zużycie paliwa. To świetne silniki z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa, spełniające najbardziej wyśrubowane normy ekologiczne.
 • Samochody marki SEAT opracowywano z myślą o maksymalnej funkcjonalności.
 • Wyprzedaż rocznika obejmuje kultowe miejskie samochody – SEAT Ibiza, kompaktowe SEAT Leon w wersji hatchback i kombi, SUVy: SEAT Tarracco i SEAT Ateca,

Wyprzedaż rocznika to szansa na zakup świetnego auta w bardzo atrakcyjnej cenie. Dlatego – nie czekaj!