Audi A3 Cabriolet już w produkcji

Newsy

Nowy, kompaktowy kabriolet z segmentu premium już wkrótce wyjedzie z taśmy zakładów Audi Hungaria. Lekka konstrukcja, najnowocześniejsze silniki i układy wsparcia kierowcy to jedne z wielu konsekwentnie stosowanych rozwiązań w najnowszych pojazdach wytwarzanych w węgierskim Gyor.

Cabriolet, oraz wersja Limousine nie są jedynymi modelami Audi wytwarzanym przez Audi Hungaria Motor Kft. – oprócz dwóch wcześniejszych wersji popularnej A3, na Węgrzech produkuje się ostatnią generację TT Coupe oraz Roadster. Nic dziwnego – Audi zainwestowała w budowę oraz wyposażenie hal produkcyjnych blisko miliard euro.

 „Ten model to klejnot wśród kompaktowych samochodów segmentu premium. Audi Hungaria natomiast, to gwarancja efektywnie przebiegających procesów produkcyjnych, doskonałej infrastruktury i wykwalifikowanych pracowników, którzy przy produkcji poprzedniej wersji tego auta zdobyli już ogromne doświadczenie.”- mówi Gerd Walker, szef produkcji Audi Hungaria.

Wiadomo już, że w Niemczech i w kilku innych krajach Starego Kontynentu ruszyła już przedsprzedaż nowego modelu Audi. A3 Cabriolet trafi na rynek (ogólnodostępna sprzedaż – przyp. red.) wiosną 2014 roku.

Źródło: Informacje prasowe