Autobus, który… leczy kaca

Newsy

Są takie poranki, o których chciałoby się zapomnieć. Po świetnych imprezach przychodzi… kac. W Las Vegas jest na to sposób. Autobus Hangover Heaven Bus, którzy jeździ po mieście i „zbiera” imprezowiczów. Jak leczy kaca?

Przede wszystkim trzeba w nim spędzić około 45 minut. Wcześniej jednak należy zadzwonić pod specjalny numer i zamówić pojazd pod swój hotel. Po wejściu na pokład mamy świetne warunki, co widać na zdjęciach. Pomysłodawcy oferują kilka pakietów, które mają przywrócić nas do normalnego samopoczucia. Najtańszy kosztuje 99 dolarów. Po jego wykupieniu otrzymujemy:  litr płynu nawadniającego, porcję Zofranu (środek na mdłości), Toradolu (na bóle głowy) oraz koktajl składający się z najważniejszych witamin i antyoksydantów. Najdroższy wariant kosztuje 199 dolarów, a dodatkowo zapewnia nam kolejny litr płyny nawadniającego oraz Pepcid (na zgagę).

Podobno w większości przypadków kac zostaje wyleczony. Las Vegas chyba jest najlepszym wyborem na tego typu biznes. A czy widzielibyście taki autobus w Polsce?

HH1 HH2 HH3fot. www.hangoverheaven.com