Dekalog świadomego kierowcy

Artykuły

Popularność warsztatów niezależnych rośnie w Polsce z roku na rok. Wiąże się to niewątpliwie ze wzrostem świadomości praw konsumenta rynku motoryzacyjnego. Przedstawiamy 10 korzyści z serwisowania i naprawy samochodu w niezależnym warsztacie.

I
Wysoka jakość
Części zamienne oferowane na rynku niezależnym muszą spełniać pewne normy i zalecenia techniczne, aby mogły zostać dopuszczone do montażu. Masz więc pewność, że są to produkty o wysokiej jakości.
II
Certyfikaty
Części zamienne posiadają odpowiednie certyfikaty – wielokrotnie są to produkty dostarczane na tzw. pierwszy montaż. Jedyna różnica polega na tym, że nie są sygnowane logo producenta samochodu, lecz znakiem handlowym ich rzeczywistego wytwórcy.
III
Bezpieczeństwo
Stosowanie używanych części niesie za sobą ryzyko zagrożenia dla życia i zdrowia kierowcy i pasażerów oraz wątpliwą korzyść.
IV
Atrakcyjne ceny
Stawki oferowane przez niezależne warsztaty nie nadwyrężą Twojego domowego budżetu. Za usługi serwisowe i części zapłacisz średnio 60% mniej niż w warsztacie autoryzowanym.
V
Fachowość
Mechanicy i mechatronicy zatrudnieni w niezależnych warsztatach systematycznie uczestniczą w branżowych szkoleniach. Silna konkurencja i coraz bardziej wymagające rozwiązania techniczne obecnego rynku motoryzacyjnego obligują właścicieli do zapewnienia jak najlepszego personelu.
VI
Wygoda
Ogromnym atutem niezależnego sektora jest wysoka dostępność – warsztaty niezależne są rozsiane po całym kraju, można je spotkać także w małych miejscowościach. Oszczędzasz zatem nie tylko pieniądze, ale i swój czas.
VII
Komfort
W niezależnym warsztacie możesz liczyć na miłą i przyjazną atmosferę. Dbałość o dobre samopoczucie klienta to priorytet w profesjonalnych warsztatach niezależnych.
VIII
Wpływ na gospodarkę
Niezależne warsztaty wspierają gospodarkę tworząc blisko 100 tys. miejsc pracy.
IX
Gwarancja
Dzięki rozporządzeniu GVO możesz serwisować swoje auto w niezależnym warsztacie, nie tracąc przy tym gwarancji producenta. Zyskujesz podwójnie – zachowujesz gwarancję jakości samochodu i ponosisz dużo niższe koszty eksploatacji pojazdu.
X
Opłacalność
Dzięki niedrogim i profesjonalnym usługom warsztatów niezależnych będziesz mógł korzystać ze swojego samochodu przez długie lata.