Lista 6 strat, które ponosisz, kiedy pomijasz bezpłatny kalkulator OC

Artykuły
kalkulator OC/AC

Kalkulator OC jest narzędziem dostępnym na stronach ubezpieczycieli. Warto z niego korzystać, ponieważ jest użyteczny i pomaga zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy. Pomoże również zrozumieć, na czym polega i od czego zależy ubezpieczenie OC!

1. Nie trać czasu! Kalkulator OC oszczędza go dla Ciebie!

W ciągu dnia masz wiele zadań do wykonania? Pomyśl tylko, jak wspaniale byłoby mieć pomocnika, który część pracy wykonałby za Ciebie! Obiadu niestety nie ugotuje, ale pomoże Ci wyszukać i porównać korzystne oferty OC. Mowa oczywiście o narzędziu, którym jest kalkulator OC. Proste i szybkie narzędzie do obliczenia taniego OC znajdziesz na Klaro.pl Nie musisz wychodzić z domu, aby znaleźć odpowiednią ofertę ubezpieczenia OC. Wystarczy, że masz połączenie z Internetem, podasz kilka podstawowych danych osobowych i szczegółów dotyczących samochodu, wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych i za chwilę otrzymasz listę najkorzystniejszych ofert OC dostępnych na rynku!”

2. Nie trać pieniędzy! Wydawaj je mądrze

Kalkulator ubezpieczenia OC pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Korzystając z tego prostego w obsłudze i przejrzystego narzędzia, szybko przekonasz się, że to naprawdę dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Wpisując dane do kalkulatora OC nie musisz martwić się, że coś pominiesz, a korzystniejsza opcja przejdzie Ci koło nosa, bo np. nie sprawdziłeś wszystkich firm, które takie ubezpieczenia oferują. Z kalkulatorem OC wszystkie kalkulacje będziesz mieć na wyciągnięcie ręki!

3. Nie trać sprytnych kombinacji, czyli pamiętaj o pakietach

Pieniądze możesz zaoszczędzić również wtedy, gdy zdecydujesz się na kupno ubezpieczeń w pakietach. Większość ubezpieczycieli premiuje klientów, którzy kupują kilka produktów. Oferty pakietowe mogą zawierać różne kombinacje ubezpieczeń, np. połączenie OC i AC lub OC, AC i NNW. Nie dość, że w pakiecie zapłacisz mniej, to możesz otrzymać naprawdę szeroki i korzystny zakres ubezpieczenia. Wszystko to uzyskasz dzięki korzystaniu z kalkulatora ubezpieczenia OC!

4. Nie trać sprytnych kombinacji, czyli OC i inne ubezpieczenia na życie

Jeśli jesteś konsumentem, któremu zależy na jak najkorzystniejszym zakupie ubezpieczeń, to warto, żebyś pomyślał również o ubezpieczeniach, które już posiadasz. Skoro od lat ubezpieczasz się w jednym Towarzystwie Ubezpieczeniowym i jesteś z niego zadowolony, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z kalkulatora OC właśnie tej firmy! Kontaktując się ze swoim doradcą ubezpieczeniowym zapytaj o możliwość wyliczenia zniżek na OC, ponieważ posiadasz już np. ubezpieczenie na życie w tejże firmie.

5. Nie trać z oczu kalkulatora i sprawdzaj oferty na bieżąco

Korzystając z kalkulatora OC na stronie danego ubezpieczyciela możesz skorzystać z indywidualnych zniżek, które oferuje tylko on. Warto zatem przeglądać strony ubezpieczyciela z dostępnymi kalkulatorami OC, aby na bieżąco mieć wgląd w najkorzystniejsze i najnowsze oferty promocyjne. Kalkulatory OC niektórych towarzystw ubezpieczeniowych uwzględniają takie dane, jak np. to, czy posiadasz dzieci. Tak, niektóre kalkulatory OC przyznają zniżki na ubezpieczenie, jeśli posiadasz rodzinę, w tym właśnie dzieci.

6. Nie trać dodatkowych okazji, skorzystaj z poradników

Czytaj uważnie to, co jest publikowane na stronach serwisów ubezpieczeniowych kalkulatorów OC. Okazuje się bowiem, że wielu ubezpieczycieli publikuje aktualne poradniki, które zawierają cenne informacje o ubezpieczeniach, promocjach, a także o tym, co zrobić, żeby uzyskać jak najlepsze zniżki na ubezpieczenie OC!