Uciążliwe piski, tarcia i korozja – co zastosować?

Artykuły
k2 korozja

Wszystkie wytwory technologii, bez względu na poziom jej zaawansowania, zwyczajnie się zużywają. Czy można ten proces spowolnić oraz co zastosować, by tak rzeczywiście się stało?

Czasu nie oszukasz

To stara i smutna prawda, z którą (niestety!) nie można się nie zgodzić. Próbie czasu, lub jak mawiają niektórzy „obróbce czasu”, podlega wszystko, co Cię otacza. I nie będziemy skupiać się na czynniku ludzkim, bo nie o to przecież chodzi w tym miejscu, a raczej na tym, że wszystkie przedmioty i urządzenia z czasem ulegają wyeksploatowaniu.

Oczywiście, odpowiednie postępowanie, np. z samochodem, pozwala wydłużyć jego życie, podobnie jak niektóre zabiegi profilaktyczne czy stosowanie markowych podzespołów. Trzeba jednak pogodzić się z faktem, że perpetuum mobile nie istnieje i prędzej czy później każde urządzenie dotkną charakterystyczne objawy zużycia, takie jak tarcia, piski czy występowanie korozji, o całkowitej awarii już nie wspominając…

Dopóki stan elementu nie wskazuje na wyeksploatowanie bez szans na naprawę, warto reagować na wszelkie niepokojące sygnały. Pamiętaj, w ten sposób nie tylko dłużej możesz cieszyć się z bezpiecznej jazdy samochodem czy sprawnie działających narzędzi ogrodowych, lecz zaoszczędzisz gotówkę związaną z kosztowną naprawą lub nawet wymianą.

A gdyby tak mieć preparat, który nie tylko spowolni działanie czasu i wydłuży żywotność urządzenia, ale też jest łatwo dostępny, prosty w użyciu i skuteczny? Znakomicie czyści wszystkie powierzchnie, konserwuje je i chroni przed korozją? Właśnie takim produktem są środki z serii 07, dostępne w aż 6 różnych wariantach pojemnościowych. Dzięki temu bez kłopotu dobierzesz objętość dopasowaną do swoich potrzeb, niezależnie czy chcesz go przechowywać w samochodowym schowku, garażu, czy na półce w warsztacie.

Produkt idealny w motoryzacji…

Jeżeli posiadasz kilkuletni samochód, doskonale zdajesz sobie sprawę, jak wiele drobnych i kłopotliwych usterek może przy nim wystąpić. Skrzypiące zawiasy, śruby, które nie dają się odkręcić, zacinające zamki, zaśniedziałe końcówki akumulatora czy piszczące paski – we wszystkich tych sytuacjach nieoceniony okazuje się wielozadaniowy K2 07, który wyczyści i nasmaruje te elementy, a także ochroni je przed korozją. Ponadto, środek świetnie współpracuje tak z elementami aluminiowymi, stalowymi, jak i chromowanymi.

Z powodzeniem możesz stosować go także do zawiasów drzwiowych czy anten radiowych. Radzi sobie z wszelkimi zgrzytami czy piskami, które pojawiają między częściami z różnych materiałów, takich jak plastik, metal i guma. Znakomitym przykładem jest tu chociażby pasek klinowy. K2 07 pomoże Ci także przy konserwacji uszczelek, przewodów zapłonowych oraz styków elektrycznych.

… i nie tylko!

K2 07 jest jednak niebywale uniwersalny i z pewnością wielokrotnie wykorzystasz go poza zaciszem własnego garażu. Z tym preparatem niestraszne będą uciążliwe odgłosy wydobywające się z zawiasów drzwi, które mogą przywodzić na myśl najlepsze horrory. Poradzisz sobie z prowadnicami szuflad, wszelkiego rodzaju zardzewiałymi i zapieczonymi śrubami, a nawet zakleszczonymi nakrętkami od słoików. 07 wspomaga pracę zamków, kłódek czy zabawkowych i walizkowych kółek.

Lubisz spędzać czas w ogrodzie? Tam także wykorzystasz 07, np. przy konserwacji całego sprzętu ogrodowego. Przedłuży on życie urządzeń mechanicznych i pozwoli na sprawniejsze z nich korzystanie. Preparat sprawdzi się zarówno przy smarowaniu huśtawki ogrodowej, jak zabezpieczeniu przed rdzą kosiarki czy sekatora.

Jak widzisz, K2 07 to produkt o wszechstronnym zastosowaniu, a przy tym niebywale skuteczny. Nie wahaj się dłużej, posiadając ten preparat łatwo i sprawnie poradzisz sobie z każdą usterką!