Grupa Jara – pewny partner

Artykuły

Grupa Jara – części do samochodów dostawczych i profesjonalna pomoc w wyciąganiu urwanych wtryskiwaczy i świec żarowych. 

Rosnąca liczba posiadaczy pojazdów mechanicznych sprawiła, że rośnie również popyt na usługi motoryzacyjne oraz różne produkty, takie jak części samochodowe. Nic więc dziwnego, że powstaje wiele firm oferujących sprzedaż towarów i usług związanych z motoryzacją. Godna polecenia jest między innymi Grupa Jara, której główna specjalizacja to pomoc w szybkim, sprawnym i bezpiecznym usuwaniu urwanych wtryskiwaczy oraz zapieczonych i urwanych świec żarowych.

Wyciąganie urwanych wtryskiwaczy

Jest to podstawowa usługa, dzięki której firma zdobyła szerokie grono zadowolonych klientów. Jednym z poważniejszych problemów, z którymi borykają się posiadacze samochodów jest problem z zapieczonym lub urwanym wtryskiwaczem. Do niedawna wyciągnięcie takiego elementu wiązało się z koniecznością demontażu głowicy silnika, a to z kolei mogło się przełożyć na problemy, ponieważ po ponownym montażu silnik może nie działać już tak dobrze jak przed tym procesem. Na szczęście Grupa Jara dysponuje nowoczesnym sprzętem najlepszej marki, który jest w stanie usunąć zapieczony wtryskiwacz nawet w kilku częściach. Sprzęt ten posiada cztery punkty podparcia na głowicy oraz gwarantuje siłę wyciągania na poziomie 20 ton. Oczywiście pozostałe elementy silnika są w tym czasie odpowiednio zabezpieczone przed zanieczyszczeniem i uszkodzeniem. W pierwszej kolejności następuje próba usunięcia wtryskiwacza w całości, ale jeśli nie jest to możliwe, wówczas przeprowadzany jest proces gwintowania i usuwania pojedynczych elementów. Dzięki temu usuwanie jest możliwe bez demontażu głowicy. Proces ten jest szybki i niegroźny dla silnika.

Wyciąganie świec żarowych

Prezentowany serwis posiada również sprzęt, wiedzę i doświadczenie w zakresie wyciągania zapieczonych lub urwanych świec żarowych niezależnie od miejsca pęknięcia. Tak samo jak w przypadku wtryskiwaczy, do tego procesu nie jest potrzebny demontaż głowicy silnika. Można dzięki temu zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, a silnik jest zabezpieczony przez cały czas wykonywania usługi.

Sprzedaż części samochodowych

Warto dodać, że oprócz wspomnianych wyżej usług podstawowych Grupa Jara jest oferuje sprzedaż oryginalnych części do pojazdów ciężarowych i dostawczych marki Renault, Opel oraz Nissan. Wszystkie części są nowe i charakteryzują się bardzo wysoką jakością oraz niezawodnością przez długi czas.

Jak widać, Grupa Jara oferuje swoim klientom bardzo przydatne i profesjonalne usługi, z których warto korzystać.

–> strona www <–